anker-nano-ii-gan-charger-65w

Anker’in İkinci Nesil GaN Şarj Cihazları Daha Küçük ve Daha Verimli

İlkini yayınladıktan üç yıl sonra galyum nitrür (GaN) şarj cihazı, Anker ikinci nesil modellerini ortaya çıkardı. Anker’e göre GaN Nano II serisi, sıcaklıkları düzenlemede ilk cihaz dalgasına göre daha verimli, daha küçük ve daha iyi. Şirket bunu çipleri ve iç düzeni yükselterek yaptığını söylüyor.

Ankeraynı form faktörüne sahip 30W, 45W ve 65W şarj cihazları üretti. Şirket, her birinin bir USB-C bağlantı noktasına ve hangi cihaza takılıysa akıllıca optimum watt değerini tahsis eden Anker’in PowerIQ 3.0 teknolojisine sahip olduğunu söyledi.

Birinci nesil şarj cihazlarında, silikon yerine yalnızca belirli bileşenler GaN ile yapılmıştır. Anker’e göre, yükseltilmiş modeller çalışma frekansını yüzde 20’den fazla artırdı. Bu, AC’yi DC’ye dönüştürürken daha az ısı ürettikleri için şarj cihazlarını daha verimli hale getirir. Onlar da önceki cihazlardan daha küçük.

30W modeli, orijinal bir 30W şarj cihazından yüzde 59 daha kompakttır. Anker şarj olduğunu söylüyoriPhone’larstandart 5W şarj cihazından üç kat daha hızlı. Samsung Süper Hızlı Şarjı, tam hızlı MacBook Air şarjını ve yeni iPad’ler (2018 ve üstü) dahil diğer cihazları destekler ve Nintendo Anahtarı.

45W seçeneği, katlanabilir bir fişe sahiptir ve Anker’in orijinal 45W şarj cihazından yüzde 34 daha küçüktür. Dahil olmak üzere daha fazla dizüstü bilgisayar için destek ekler.2020 MacBook Air, 13 inç MacBook Pro 13”, bazı Dell XPS 13 modelleri, ThinkPad X390, Google Pixelbook ve Microsoft Surface Book 2.

65W modeline gelince, 13 inç MacBook Pro için tam hızda şarj ve diğer dizüstü bilgisayarlar için hızlı şarj sunuyor. Katlanabilir fiş, Anker’in orijinal 61W şarj cihazından 58 daha küçük olmasını sağlar.

GaN Nano II şarj cihazları artık Amazon ve Anker üzerinden ön sipariş vermeye hazır. 30W modeli 30$ , 45W seçeneği 36$ ve 65W versiyonu 40$’a mal oluyor . Anker, şarj cihazlarını daha sonra İngiltere ve diğer Avrupa pazarlarında satmaya başlayacak.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.